Oprogramowanie Locumnet Online zostało partnerem programu Profesjonalny Agent, prowadzonego przez portal Nieruchomosci-online.pl. Celem programu jest promocja agentów, dbających o wysoką jakość ogłoszeń oraz wspieranie ich w zdobywaniu możliwie największej liczby klientów. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom, o kompletność ogłoszeń agenci mogą zadbać z poziomu edycji ofert w programie. Wysoka kompletność to lepsza ekspozycja oferty biura i darmowe wyróżnienia dla agentów.

Dzięki temu uzyskano pewien kompromis pomiędzy grupą pośredników dążących do zwiększania liczby parametrów obligatoryjnych przy ofertach, a tymi, którzy uważają że wystarczy wprowadzić tylko podstawie dane, bo klient dowie się dalszych szczegółów od swojego pośrednika.

Działa to w ten sposób, że po wprowadzeniu oferty agent w jej podglądzie jest informowany, które parametry warto jeszcze uzupełnić, aby informacja lepiej się pozycjonowała na portalach. Oczywiście portalem, który jest najbardziej zainteresowany ich uzupełnieniem jest nieruchomosci-online.pl, ale funkcja pozwala oczywiście zwiększyć jakość ofert publikowanych na dowolnych portalach branżowych czy na Locumnet.pl nie mówiąc już o lepszej informacji dla biur w publicznej sieci ofert Locumnet-Online.

Locumnet OnlineO programie Profesjonalny Agent

Jedną z ważnych funkcjonalności, którą biuro otrzymuje w ramach konta na Nieruchomosci-online.pl jest przystąpienie do programu Profesjonalny Agent, poprzez utworzenie osobistych Kont Agentów dla pracowników Twojego biura. W ramach kont otrzymują oni uprawnienie do zarządzania ogłoszeniami będącymi pod ich opieką, a biuro – wgląd w indywidualne statystyki każdego z nich.

Korzyści z uczestnictwa w programie jest więcej:

 • Nowe miejsca generowania zapytań do agentów (prezentacje, listy ogłoszeń),
 • Budowanie marki osobistej pośredników, dzięki Prezentacji Agenta,
 • Wzmocnienie ekspozycji kompletnych ogłoszeń na listach,
 • Dostęp do informacji o poszukujących, ułatwiających rozmowy sprzedażowe,
 • Darmowe wyróżnienia za przystąpienie do programu,
 • Darmowe wyróżnienia za utrzymanie kompletności ogłoszeń,
 • Zarządzanie wyróżnieniami poprzez przekazywanie ich do wykorzystania bezpośrednio agentom.

Więcej o programie na stronie http://www.nieruchomosci-online.pl/profesjonalny-agent.html

 

Locumnet OnlinePakiet korzyści od Locumnet Online

Także my przygotowaliśmy Pakiet Korzyści dla każdego użytkownika LocumNET, który zgłosi się do programu „Profesionalny Agent”.

Do wyboru przy zamówieniu responsywnej strony internetowej WEB Locumnet:

 • Rabat 150 zł netto za instalację responsywnej strony internetowej w abonamencie (koszt miesięczny od 53 zł +serwer lub 69 zł netto razem).
 • Rabat 150 zł netto na moduł integracji ofert strony z Facebokiem, np. fanpage na Facebook.
 • Rejestracja nowej domeny z końcówką „pl” dla potrzeb uruchamianej strony w cenie 1 zł netto.

oraz

 • Funkcjonalność wymiany ofert w publicznej sieci Locumnet dla pakietów, które go standardowo nie posiadają przez 3 miesiące gratis, a potem w cenie 10 zł netto/miesiąc.

 

Locumnet OnlinePrzygotowaliśmy także specjalny Pakiet Korzyści dla każdego nowego użytkownika LocumNET, który zgłosi się równocześnie do programu „Profesionalny Agent”.

Do wyboru przy zamówieniu responsywnej strony internetowej WEB Locumnet:

 • Rabat 150 zł netto za instalację responsywnej strony internetowej w abonamencie (koszt miesięczny 69 zł netto, hosting w cenie!).
 • Rabat 150 zł netto na moduł integracji ofert strony z Facebokiem, np. własnym fanpage na Facebook.
 • Rejestracja nowej domeny z końcówką „pl” dla potrzeb uruchamianej strony w cenie 1 zł netto.

oraz

 • Pierwszy miesiąc korzystania z LocumNet Online w cenie 1 zł netto (funkcje wersji Pro).
 • Funkcjonalność wymiany ofert w publicznej sieci Locumnet dla pakietów, które go standardowo nie posiadają przez 3 miesiące gratis, a potem w cenie 10 zł netto/miesiąc.
 • Jeden dodatkowy login w programie LocumNET Online w cenie 1 zł netto / mc.
 • Moduł generowania indywidualnej strony internetowej z ofertami dla klienta poszukującego bezpośrednio z Locumnet-Online 6 m-cy gratis, gdzie jako opiekun klienta wrzuca się propozycje ofert własnych lub z sieci Locumnet, które klient ogląda zdalnie w domu z możliwością interakcji z agentem w biurze. Zapytaj opiekuna z LocumNET o „Koszyk ofert klienta poszukującego”.

 

Po LocumNET zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 506 295 123 lub przez Kontakt.

Locumnet Online

Nie korzystasz z Nieruchomosci-online.pl?

Jako klient Locumnet możesz skorzystać z dedykowanej oferty na start pozwalająca w pełni sprawdzić wszystkie funkcjonalności i korzyści, jakie daje uczestnictwo w programie Profesjonalny Agent.

 • dwa miesiące bezpłatnego eksportu w ramach dowolnego pakietu abonamentowego na Nieruchomosci-online.pl,
 • pakiet promocyjny zawierający 5 wyróżnień 30-dniowych, do wykorzystania w trakcie w/w  okresu.

Aby skorzystać z oferty, prosimy wysłać maila z tytułem „Promocja dla nowych klientów Locumnet Online” na adres support@nieruchomosci-online.pl

Oferta dotyczy tylko nowych biur, które dotychczas nie korzystały z portalu Nieruchomosci-online.pl.

 

Treść strony ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

 

Lista podpowiedzianych parametrów do uzupełnienia w LocumNet Online